Základní informace pro naše zákazníky před příjezdem do pensionu Harrachovská Perla ®

ZÁKLADNÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

Harrachovská Perla
ღ   Čekáme na vás s dobrou náladou
ღ   Ubytování máme nejdříve od 14.00 hodin
ღ   Připravte si k ruce bačkory, budete je potřebovat 
ღ   Připravte si doklady totožnosti
ღ   V den příjezdu prosíme upřesnit čas, kdy přijedete
ღ   Objednejte si parkovací místo, nemusí být volné

 


Vezměte si prosím vlastní domácí obuv

Přezůvky

Celý pension Harrachovská Perla ® je koncipován jako pobyt u známých doma a ve vstupní chodbě se přezouváme tak, abychom všichni po domě mohli chodit bez bot nebo v domácích přezuvkách. Nezapomeňte si tedy vzít s sebou vlastní přezůvky, které Vám jsou příjemné a pohodlné. Přezůvky je vhodné mít u sebe již při příjezdu a příjmu na recepci, proto si je nebalte na dno kufru :-) 


Parkování na zamčených parkovacích místech

Pro naše zákazníky REGISTROVANÉ PŘI VSTUPU DO PERLA KLUBU máme 4 vyhrazená dotovaná a uzamčená parkovací místa za klubový poplatek 100,- Kč / den. Vždy je nutné rezervovat parkovací místo předem, jelikož nemáme parkování pro všechny pokoje. Jestliže máte parkovací místo rezervované a potvrzené z naší strany, při příjezdu do Harrachova prosíme zavolejte na telefon 792317428, abychom vám pomohli zaparkovat na správné místo. Na celý pension máme buhužel pouze 4 uzamčená parkovací stání, proto je parkování třeba předem rezervovat. V případě, že nemáte rezervované parkování na našem parkovišti, je možné využít parkování na městském parkovišti za cenu 50,- Kč za hodinu. Na zámek vybíráme vratnou kauci 200,- Kč, kterou dostanete zpět při řádném vrácení klíčů od závory na konci Vašeho pobytu. Pro rezervaci Vašeho uzamčeného parkovacího stání číslo 2, 3, 4 nebo 6 volejte číslo: 792317428 nebo pište na e-mail: pension@harrachovskaperla.cz . Využít můžete i rezervační formulář níže. 

Parkování


ŽÁDOST O REZERVACI ZAMČENÉHO PARKOVACÍHO MÍSTA (záloha 200,- Kč)


Na recepci budeme potřebovat doklady

Připravte si prosím doklady totožnosti všech osob. Z důvodu bezpečnosti všech lidí v pensionu zodpovědně a důsledně evidujeme naše hosty, proto vesměs neposkytujeme ubytování "lidem z ulice" a náhodným hostům. Veškeré naše pobyty jsou plánované a předem zaplacené. Důsledně a přirozenou formou tak vybíráme skupinu lidí, která u nás v pensionu užívá lásku, odpočinek, relax a pohodu. I z tohoto důvodu zapisujeme do ubytovací knihy každého hosta, který v domě je a který má do domu přístup. Cizím, neevidovaným a nezapsaným osobám je vstup do pensionu zakázán. Proto i Vy budete u nás v bezpečí.

Harrachovská Perla

VÍTEJTE V ÚTULNÉM, ŠŤASTNÉM,
NĚKDY HLUČNÉM 
A OBČAS NEPOŘÁDNÉM
DOMĚ, PLNÉM LÁSKY :-) 

 Těšíme se na vás všechny
s pozdravem Mára a Joanka

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení