Nově zajišťujeme provoz pensionu Harrachovská Hacienda

Přidáno: 30.11.2020 22:25.05 Počet shlédnutí: 560

30 Listopad 2020

Harrachovská Perla se změnila na zážitkovou agenturu v Harrachově. Rádi Vám zajistíme pobyty s vířivkami v GRAND HARRACHOV PENSIONU v Harrachově, dále pobyt ve stylovém pensionu Harrachovská Hacienda a na dalších klubových překvapeních intenzivně pracujeme !

Nově zajišťujeme provoz pensionu Harrachovská Hacienda

Milí zákazníci,

s radostí oznamujeme, že po těžkých COVID časech, po intenzivní několikaměsíční dřině a po dlouhých jednáních s partnery, se Harrachovská Perla ode dne 01.12.2020 stává oficiálně zážitkovou agenturou pod oficiálním názvem " agentura Harrachovská Perla ® - zážitkové a relaxační pobyty v Harrachově ". Původní vybudovaný pension na adrese Harrachov 615 v centru se soukromými apartmány, vířivkami a saunami se nově provozuje pod označením GRAND HARRACHOV PENSION a pobyty ve vířivkách nabízíme jako agentura dále. Pokud tedy budete chtít pobyt v pokojích s vířivkami, obraťte se pro lepší cenu a další výhody přímo na nás telefonicky na čísle: +420 792 317 428, přes webové stránky perlaharrachov.cz nebo e-mailem: agent@harrachovskaperla.cz.

Dále je nám potěšením sdělit informaci, že nás nově osobně najdete na adrese Nový Svět 556, Harrachov, kde jako agentura opět ve spolupráci s majiteli domu naplno zajišťujeme další nový projekt, provoz a plný servis krásného stylového horského pensionu Harrachovská Hacienda. Nabízíme příjemné pobyty ve stylových pokojích se snídaní a možností večeří přímo v pensionu.

Pokud se tedy chystáte do Harrachova, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou pobytu ve vysokých standardech a za příjemnou cenu. Rádi vás budeme dále informovat o všech nabídkách a zajímavostech, které pro vás všechny nově spustíme.

S přáním zdraví do dalších dnů vám všem přejeme krásnou zimu, zdravíme a těšíme se.
Marian a Joanka - agentura Harrachovská Perla ®

 


Připojte se k nám na FACEBOOKU a budete v obraze

Připojte se k Harrachovské Perle na FACEBOOKU


Ubytování Bed4U™

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení