Objednávka COVID-19 poukazu

Zvýhodněná záloha na budoucí pobyt pro členy VIP klubu Perla

Zvýhodněná záloha na budoucí pobyt pro členy VIP klubu Perla

PerlaZaplacením zvýhodněné zálohy ušetříte za svůj pobyt až 50% ze zálohy. Záloha slouží jako prostředek na překlenutí ušlého zisku a zaplacení nákladů provozu v období 03-2020 až 06-2020 z důvodů nařízených a zavedených opatření vlády ČR pro omezení volného pohybu osob v návaznosti na bezpečnostní opatření šíření nemoci Covid-19 . Zaplacené zálohy jsou platné do data 20.12.2021 a dají se využít na uhrazení pobytu v pensionu Harrachovská Perla® dle vlastního výběru bez omezení termínu nebo druhu pokoje. Zaplacené zálohy jsou účetně brány jako tržba za ubytování a bude na ně vystaven daňový doklad. Na každý budoucí pobyt u nás v pensionu Harrachovská Perla® lze uplatnit pouze jednu zvýhodněnou zálohu.

Zaplacením zvýhodněné zálohy ušetříte až 50% a pomůžete nám udržet potřebný provoz pensionu v dobách bez příjmu. Moc děkujeme a těšíme se na vás všechny v nových a připravených pokojích.


Vyberte požadovanou výši zálohy: *

Uplatnění zálohy: *

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení