Od 01.11.2020 je provozovna Harrachovská Perla uzavřena

Harrachovská Perla - logo
Provozovna Harrachovská Perla je od 01.11.2020 na adrese Harrachov 615 zrušena       (více informací)

 


Máte zaplacenou zálohu na pobyt a chcete ji využít později ?

ŽÁDNÝ ZAPLACENÝ POBYT NEPROPADÁ ANI NEBUDE AUTOMATICKY STORNOVÁN !

Jestliže aktuálně máte v Harrachovské Perle zaplacený pobyt v budoucnu, koupený dárkový poukaz nebo zaplacenou zálohu, můžete si zaplacené peníze převést na Kredity a následně pobyt přeobjednat k novému provozovateli domu. Stačí odeslat žádost o převedení kreditu ( zaplacených peněz ) a zbytek zařídíme. Kredity Vám převedeme v plné výši zaplaceného pobytu. Pokud vyberete tuto možnost, budeme mnohem raději. Jestliže máte v tuto chvíli zaplacený poukaz nebo zálohu na pobyt v pensionu Harrachovská Perla a rádi byste využili pobyt v jiném termínu, ve vířivkách nebo v jiném našem zařízení, je třeba převést zálohu na kredity. Později si můžete koupit pobyt z naší nové nabídky zážitkových pobytů. Na využití jiného pobytu máte dostatek času do 31.12.2022.

Peníze chci převést na kredity a tyto si vyberu později na jiný pobyt do 31.12.2022


Chcete vrátit zaplacenou zálohu zpět na bankovní účet ?

Jestliže máte v tuto chvíli zaplacený poukaz nebo zálohu na pobyt v pensionu Harrachovská Perla a nechcete již čekat na jiný pobyt, máte možnost zažádat o vystavení dobropisu a peníze Vám vrátíme na uvedený bankovní účet. K vystavení dobropisu potřebujeme Vaší žádost, proto prosím klikněte na tlačítko níže a vyplňte žádost o navrácení peněz. V této chvíli nejsme schopni vlivem okolností zaplacené peníze vrátit ihned, ale do termínu 31.12.2021 je obdržíte. Vzhledem k tomu, že jsme z budoucích pobytů již zaplatili provizi zprostředkovatelům, jsme Vám bohužel schopni na bankovní účet vrátit pouze 70% původní ceny.   

Chci vystavit dobropis a peníze vrátit na bankovní účet


Harrachovská Perla - zavřeno

PROVOZ PENSIONU HARRACHOVSKÁ PERLA JE OD 02.11.2020 UKONČEN

DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY ZE DNE 21.10.2020 UMOŽŇUJEME POUZE PRACOVNÍ POBYTY

ŽÁDNÝ ZAPLACENÝ POBYT NEPROPADÁ ANI NEBUDE AUTOMATICKY STORNOVÁN !
VEŠKERÉ REZERVACE JSOU POSUNUTY TERMÍNOVĚ NA NEURČITO
NÁHRADNÍ POBYTY BUDOU MOŽNÉ PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ AŽ PO 20.02.2021

Milí zákazníci, kamarádi a přátelé. Zodpovědně jsme vyhodnotili ekonomiku provozu a pension Harrachovská Perla od 02.11.2020 pod naší značkou v Harrachově zavíráme. Budeme se dále věnovat agenturním činnostem v rámci Perla Klubu a zůstaneme tak s vámi všemi ve spojení na dalších společných akcích. S majiteli nemovitosti jsme uzavřeli dohodu, že funkční provoz převezmou, zaškolíme naše standardy dále a celý pension s nabídkou pokojů stále zůstává.  Pobyty s vířivkami u nás můžete objednat a rádi vám je zajistíme. S pensionem zůstává zatím agenturní spolupráce a budeme se snažit, aby byly nastavené podobné standardy kvality, čistoty a přístupu k zákazníkům, na které jste v referencích byli zvyklí od nás dvou. 

Děkujeme za vše a těšíme se na další akce. S pozdravem Mára a Joanka z Perly

POKUD CHCETE OBJEDNAT POKOJ S VÍŘIVKOU, KLIKNĚTE ZDE

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení