pension Jakub Harrachov PL

CZ DE PL USA

▼ něco málo o nás

▼ něco málo o nás
Náš příjemný pension se nachází přímo v centru jednoho z nejvýznamnějších horských středisek Krkonoš v Harrachově. Nabízíme ubytování pro turisty, lyžaře, sportovce, rodiny s dětmi i starší generace, které si chtějí odpočinout v krásném prostředí Krkonoš. Nacházíme se v klidném centru města, kde je množství restaurací, obchodů a můžete si zde užít tu pravou atmosféru horského střediska. K lyžařským vlekům je to od nás jen 700 metrů. Lyžarský vlek s menší sjezdovkou se nachází přímo naproti našemu pensionu.

Harrachov je krásné horské středisko, které navštěvuje ročně spousta turistů, jak v zimních, tak v letních měsících. Důvodem je mnoho možností jak sportovního, tak turistického vyžití po celý rok. Disponujeme kapacitou 21 lůžek v příjemných pokojích s wi-fi, televizí, sprchou a WC. Samozřejmostí jsou u nás výborné snídaně formou švédských stolů. Naše ubytování má vlastní parkovací místa přímo u pensionu v centru města.

Pro volný čas je u nás k dispozici „sauna" a volnočasová místnost s kulečníkem a stolním fotbálkem a dále nabízíme také relaxační „masáže" přímo u nás. Pro hosty, kteří si chtějí užít krásné romantické chvíle v příjemném prostředí našeho pensionu nabízíme „APARTMÁN" s vlastní koupelnou, ložnicí a vanou, velkou televizí s možností připojení na internet a perličkovou vanou.

Přejeme Vám u nás příjemný pobyt a nezapomenutelné zážitky z krásného horského střediska přímo v srdci Krkonoš.

pension Jakub Harrachov

   ▼ VAŠÍ REZERVACI MŮŽETE UDĚLAT PŘÍMO V NAŠEM SYSTÉMU, JE TO HNED A JEDNODUCHÉ


Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení